Telefonické objednávky 844 911 911

Detail produktu

Historie každého národa se skládá z událostí radostných, ale i takových, které neblaze ovlivní vývoj společnosti na dlouhé roky. V našich novodobých dějinách se k takovým momentů bezesporu řadí podepsání mnichovské dohody v září 1938 a srpnové události roku 1968. Ryze česká numismatická značka Bohemia Mint vydala oba tyto motivy na cihličkách z ryzího stříbra a my, jako její výhradní distributor, Vám je nyní přinášíme v časově limitované akci 1 + 1 ZDARMA.

Dvě cihličky z ryzího stříbra s motivy Československo 1968 a 1938 – Mnichovská dohoda si můžete pořídit za cenu jedné pouze do 31. srpna 2022.

Pamětní stříbrné cihličky ražené v nejvyšší numismatické kvalitě Proof do ryzího stříbra 999/1000 jsou dodávané společně s certifikátem autentičnosti zaručujícím jejich pravost, původ a technické specifikace.

Averz první stříbrné pamětní cihličky v obrazové koláži reprezentuje dění v Československu v roce 1968, jehož jaro přineslo radost a naději na změny, která však byla ukončena událostmi srpnovými.

Motiv druhé cihličky 1938 – Mnichovská dohoda zobrazuje smutný výjev odstraňování hraničního sloupu mezi Československem a Německem v době po mnichovské dohodě v září 1938.

Rubová strana stříbrných cihliček nese společný motiv – umělecké spojení českého lva a moravské a slezské orlice a symbolickou nominální hodnotu 10 TOLAR ČECHIE.

Technické údaje

Limitace 1500 kolekcí
Kov Stříbro (Ag)
Ryzost kovu 999/1000
Hmotnost 2 x 10 g
Průměr 25 x 40 mm
Kvalita Proof
Certifikát pravosti Ano

Informace o kolekci

Pamětní stříbrné cihličky v jedinečné sbírce Slavné dějiny českého národa připomínají pečlivě vybrané motivy nejslavnějších momentů a událostí naší historie. Na averzu medailí najdete například originální ztvárnění Korunovace Karla IV. českým králem, příchod praotce Čecha na Říp nebo bitvu na Bílé hoře. Rubová strana cihliček pak nese společný motiv – umělecké spojení českého lva a moravské a slezské orlice a symbolickou
nominální hodnotu 10 TOLAR ČECHIE.

Pamětní stříbrné cihličky v kolekci jsou:

  • raženy do ryzího stříbra 999/1000,
  • v nejvyšší numismatické kvalitě Proof,
  • přísně limitovány počtem 1500 kolekcí,
  • exkluzivně vydávány pod značkou Bohemia Mint.
     

Objednávkou kolekce získáváte bohaté příslušenství zcela ZDARMA:

  • výpravné sběratelské album pro důstojné uložení pamětních stříbrných cihliček,
  • certifikát autentičnosti zaručující pravost, původ a technické specifikace každé cihličky,
  • zajímavé informace a příběh spojený s motivem cihličky na druhé straně certifikátu,
  • průvodní dopis ke každé cihličce.

Podmínky objednání

Objednávkou kolekce Slavné dějiny českého národa objednáváte pamětní stříbrné cihličky, které obdržíte přibližně v měsíčním intervalu.

První 2 stříbrné cihličky z kolekce obdržíte do 14 dnů po objednávce za speciální zvýhodněnou cenu 1499 Kč + 119 Kč poštovné a balné (v případě, že při objednávce zvolíte platbu na dobírku, bude navíc připočteno 29 Kč doběrečné). Další stříbrné cihličky z kolekce získáte za cenu 1499 Kč (+ 119 Kč poštovné a balné). 

Sbírání kolekce můžete kdykoliv ukončit kontaktováním zákaznického servisu telefonicky na čísle 844 911 911, na e-mailové adrese info@mojemincovna.cz nebo na poštovní adrese Moje mincovna CZ, P.O.BOX 82, Praha 025, 225 82.

Moje mincovna CZ vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

Objednávku mohou realizovat pouze osoby starší 18 let.

Nabídka je platná do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání skladových zásob.

Všeobecné obchodní podmínky k dispozici zde.