Telefonické objednávky 226 523 096

Detail produktu

Gratulujeme Vám!
Patříte mezi prvních 100 zájemců o unikátní výroční ražbu Franz Kafka, zušlechtěnou ryzím stříbrem 999/1000, kteří získávají nárok na dárek v podobě výroční ražby Bedřich Smetana 200 let, zušlechtěné ryzím zlatem.

Výroční ražba Franz Kafka je zušlechtěna ryzím stříbrem 999/1000 a ražena v nejvyšší kvalitě ProofSoučástí ražby je i certifikát pravosti zaručující její původ a technické specifikace. 
Na svém averzu nese portrét jednoho z nejvýznamnějších světových spisovatelů Franze Kafky, provedený speciální technikou kolorovaného tisku. Na rubové straně je zobrazeno originální umělecké spojení českého lva s moravskou a slezskou orlicí. Symbolická nominální hodnota 1 TOLAR ČECHIE odkazuje na bohatou tradici mincovnictví v českých zemích.

Franz Kafka byl jedním z nejvlivnějších spisovatelů 20. století.

Narodil se do pražské židovské rodiny, a ač byli jeho rodiče Češi, jeho otec trval na tom, že se Franz bude vzdělávat německy. A ve stejném jazyce i psal, byť se sám cítil především Čechem a miloval Prahu.

Literatura pro něj byla základní potřebou a nejvyšší hodnotou. Dával jí vše, ale zároveň i po sobě samotném vyžadoval nejlepší výkon. Ke svému lite rárnímu dílu byl mimořádně kritický. Jen malou část uvolnil ke knižnímu vydání, obvykle pod nátlakem svého přítele a literáta Maxe Broda. Větší část díla, která později stvořila jeho světovou slávu, vyšla z pozůstalosti jen díky tomu, že Brod nerespektoval Kafkovo přání, aby rukopisy spálil.

Pamětní ražba Franz Kafka otevírá exkluzivní kolekci Největší osobnosti českého národa. Objednáním pamětní ražby Franz Kafka si otevíráte fascinující kolekci Největší osobnosti českého národa. Další pamětní ražby z kolekce obdržíte cca v měsíčním intervalu každou za cenu 799 Kč + 129 Kč poštovné a balné. Kolekce nyní obsahuje 28 kusů medailí, může se ale v budoucnu rozšiřovat. Více informací o kolekci najdete zde. Podmínky objednávky si můžete přečíst zde.

Technické údaje

Země původu Česká republika
Kov Základní kov (Cu/Ni)
Hmotnost 26 g
Průměr 38,61 mm
Kvalita Proof (leštěné razidlo)
Zušlechtění Stříbro

Informace o produktu

Pamětní ražby v jedinečné sbírce Největší osobnosti českých dějin připomínají důležité osobnosti historie našeho národa, na které můžeme být právem hrdí. Na averzu ražeb najdete například originální ztvárnění osobností jako byl Karel ČapekKarel IV. nebo T. G. Masaryk. Rubová strana ražeb pak nese společný motiv – originální umělecké spojení českého lva s moravskou a slezskou orlicí. Symbolická nominální hodnota 1 TOLAR ČECHIE odkazuje na bohatou tradici mincovnictví v českých zemích.

Pamětní ražby v kolekci jsou zušlechtěny ryzím stříbrem 999/1000 a kolorovány speciální technikou barevného tisku

Objednávkou kolekce získáváte bohaté příslušenství zcela ZDARMA

  • elegantní sběratelské album pro důstojnou prezentaci a bezpečné uložení Vašich numismatů,
    které obdržíte s první medailí
  • certifikát pravosti zaručující pravost, původ a technické specifikace ke každé ražbě
  • zajímavé informace a příběh spojený s motivem ražby na druhé straně certifikátu
  • průvodní dopis ke každé ražbě
Největší osobnosti českých dějin Největší osobnosti českých dějin Největší osobnosti českých dějin Největší osobnosti českých dějin Největší osobnosti českých dějin
Největší osobnosti českých dějin

Podmínky objednání

ANO, objednávám si první pamětní ražbu Franz Kafka z kolekce Největší osobnosti českých dějin, která ke dni odeslání objednávky obsahuje 28 ražeb, za cenu 399 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné; v případě, že při objednávce zvolím platbu na dobírku, bude navíc připočteno 39 Kč doběrečné). Spolu s tím si objednávám celou kolekci ražeb Největší osobnosti českých dějin, kdy budu jednotlivé ražby dostávat přibližně jednou měsíčně za cenu 799 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Beru na vědomí, že u každé z těchto ražeb můžu odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od doručení ražby. Stejně tak mohu odběr Největší osobnosti českých dějin kdykoliv ukončit. Oboje můžu učinit písemně, telefonicky nebo e-mailem prohlášením vůči společnosti Moje mincovna CZ s.r.o. Nabídka Moje mincovna CZ s.r.o. je platná do 31. 12. 2024 nebo do vyprodání zásob. Objednávku může učinit pouze osoba starší 18 let.

Odesláním objednávky potvrzuji, že jsem se seznámil s obchodními podmínkami společnosti Moje mincovna CZ s.r.o. dostupnými zde, rozumím jim, souhlasím s nimi a zavazuji se jimi řídit.