Telefonické objednávky 226 523 096

Detail produktu

Nezisková organizace Nedoklubko podporuje rodiče předčasně narozených dětí a neonatologická oddělení v České republice již od roku 2002. Během své existence zrealizovala množství projektů a informačních kampaní o problematice předčasných porodů, důležitosti prevence, psychologické podpory rodičů předčasně narozených dětí a v neposlední řadě i v oblasti zajištění potřebného lékařského vybavení. 

Dvacáté výročí činnosti spolku Nedoklubko bylo pro ryze českou numismatickou značku Bohemia mincovna inspirací k vydání originální pamětní medaile, jejíž koupí přispějete na uvítací terapeutický balíček, který poskytuje důležitou psychologickou podporu rodinám předčasně narozených dětí a zprostředkovává odborné informace neonatologů a zkušenosti rodičů, kteří si stejnou zkušeností již prošli.
Vy sami získáte nádherný numismat, jako trvalou připomínku vaší štědrosti a altruismu.

Výroční pamětní medaile Nedoklubko - 20 let v tom nejste sami v čistém ražebním lesku má na svém averzu znázorněný motiv miminka v dlani obklopený bezpočtem srdíček symbolizujících zranitelnost předčasně narozeného dítěte a množství podpory, péče a lásky, které potřebuje. Reverzní strana medaile nese symbolickou nominální hodnotu 1 TOLAR ČECHIE. Ražba je přísně limitovaná počtem pouhých 1000 exemplářů.

Medaili se stejným motivem si můžete rovněž zakoupit v ražbě z ryzího stříbra v nejvyšší mincovní kvalitě.

* Na transparentní účet neziskové organizace Nedoklubko bude převedena utržená částka bez DPH z prodeje každé medaile, tj. 165 Kč.

Technické údaje

Země původu Česká republika
Rok 2022
Limitace 1000 ks
Kov Základní kov (ocel/nikl)
Hmotnost 14 g
Průměr 33 mm
Kvalita Brilliant Uncirculated
Mincovna Bohemia mincovna

Podmínky objednání

  • Moje mincovna CZ s. r. o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.
  • Objednávku mohou realizovat pouze osoby starší 18 let.
  • Objednávku obdržíte nejpozději do 14 ti dnů.
  • Nabídka je platná do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání skladových zásob.
  • Všeobecné obchodní podmínky k dispozici zde.
  • Každou obdrženou emisi můžete odeslat zpět v termínu do 14 dnů od jejího obdržení. Moje mincovna CZ s. r. o. Vám v takovém případě vrátí náklady na pořízení emise.