Telefonické objednávky 226 523 096

Detail produktu

Nezisková organizace Nedoklubko podporuje rodiče předčasně narozených dětí a neonatologická oddělení v České republice již od roku 2002. Během své existence zrealizovala množství projektů a informačních kampaní o problematice předčasných porodů, důležitosti prevence, psychologické podpory rodičů předčasně narozených dětí a v neposlední řadě i v oblasti zajištění potřebného lékařského vybavení. 

Dvacáté výročí činnosti spolku Nedoklubko bylo pro ryze českou numismatickou značku Bohemia mincovna inspirací k vydání originální pamětní medaile, jejíž koupí přispějete na uvítací terapeutický balíček, který poskytuje důležitou psychologickou podporu rodinám předčasně narozených dětí a zprostředkovává odborné informace neonatologů a zkušenosti rodičů, kteří si stejnou zkušeností již prošli.Vy sami získáte nádherný numismat z ryzího stříbra, jako trvalou připomínku vaší štědrosti a altruismu.

Výroční pamětní medaile Nedoklubko - 20 let v tom nejste sami je ražena do 20g ryzího stříbra 999/1000 v nejvyšší numismatické kvalitě Proof.

Averz medaile s motivem miminka v dlani obklopeným bezpočtem srdíček symbolizuje zranitelnost předčasně narozeného dítěte a množství podpory, péče a lásky, které potřebuje. Reverzní strana medaile nese symbolickou nominální hodnotu 1 TOLAR ČECHIE.

Přísnou limitaci ražby čítající pouhých 200 exemplářů dokládá číslovaný certifikát pravosti, který je součástí balení v elegantním sběratelském boxu.

* Na transparentní účet neziskové organizace Nedoklubko bude převedena částka 1440 Kč z každé prodané medaile.

Technické údaje

Země původu Česká republika
Rok 2022
Limitace 200
Kov Stříbro (Ag)
Ryzost kovu 999/1000
Hmotnost 20 g
Průměr 40 mm
Kvalita Proof
Mincovna Bohemia mincovna
Certifikát pravosti Ano, číslovaný

Podmínky objednání

  • Moje mincovna CZ s. r. o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.
  • Objednávku mohou realizovat pouze osoby starší 18 let.
  • Objednávku obdržíte nejpozději do 14 ti dnů.
  • Nabídka je platná do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání skladových zásob.
  • Všeobecné obchodní podmínky k dispozici zde.
  • Každou obdrženou emisi můžete odeslat zpět v termínu do 14 dnů od jejího obdržení. Moje mincovna CZ s. r. o. Vám v takovém případě vrátí náklady na pořízení emise.