Telefonické objednávky 844 911 911

Infomace o emisi

Zlato bylo vždy fenoménem a nejinak je tomu v dnešní době. Jedinečná pamětní mince „Pražský hrad“, byla vyražena do ryzího zlata 999/1000 v nejvyšší ražební kvalitě.

Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta České republiky. Dvakrát v dějinách se stal hlavní rezidencí císaře Svaté říše římské. Součástí hradu je Katedrála svatého Víta, tradiční místo korunovací českých králů i jejich posledního odpočinku. Kromě mnohých českých panovníků (včetně čtyř císařů), pražských biskupů a arcibiskupů, duchovních, šlechticů i jiných lidí spjatých s pražským dvorem jsou v katedrále pochováni i někteří světci. Jsou zde také uloženy české korunovační klenoty.

Zlatou minci „Pražský hrad“, kterou máte nyní možnost získat za speciální zvýhodněnou cenu 1390 Kč (běžně 1890 Kč)

 

Technické údaje

Země emitenta Libérie
Rok emise 2008
Nominální hodnota 12 LRD
Kov Zlato (Au)
Ryzost kovu 999,9/1000
Hmotnost 0,5 g
Průměr 11 mm
Kvalita Proof (leštěné razidlo)
Certifikát pravosti Ano
Balení Ochranná plastová kapsle

Infomace o kolekci

Mojemincovna.cz připravila sérii mincí z ryzího zlata v nejvyhledávanější specifikaci o hmotnosti půl gramu. Jednotlivé mince ze sbírky „Nejslavnější dominanty Evropy“ představují neslavnější evropské památky.

Kolekce „Nejslavnější dominanty Evropy“ obsahuje dalších 6 mincí z čistého zlata představující Koloseum v Římě, Eiffelovu věž, hrad Bran, most Tower v Londýně, katedrálu Sv. Štěpána ve Vídní a Akropoli v Aténách.

Objednejte si nyní kolekcí „Nejslavnější dominanty Evropy“ a získáte následující výhody:

  • Slevu 500 Kč na první zlatou minci Pražský hrad
  • V měsíčním intervalu zbylých 6 mincí z ryzího zlata 999/1000
  • Dřevěný box s oficiálním logem kolekce „Nejslavnější dominanty Evropy“
  • Certifikát původu ke každé minci
  • Dopis s informacemi ke každé minci

Počet kolekcí je striktně omezen na pouhých 1 000 ks pro ČR. Objednejte si kolekci a získáte každý měsíc jednu minci ze sbírky. Rozložíte si pořízení kolekce do 7 částí a užijete si tak radost ze sbírání této vzácné kolekce zlatých pamětních mincí.

 

Podmínky objednání

Objednávkou kolekce „Neslavnější dominanty Evropy“ objednáváte 7 zlatých mincí, které obdržíte v přibližně měsíčním intervalu

Každá mince z kolekce bude hrazenou dobírkou při převzetí zásilky. První minci z kolekce obdržíte do 14-ti dní po objednávce za speciální zvýhodněnou cenu 1390 Kč + 128 Kč poštovné a dobírka. Další mince z kolekce získáte za cenu 1890  Kč + 128 Kč poštovné a dobírka. Za celou sbírku 7 mincí z ryzího zlata zaplatíte 12 730 Kč + poštovné a dobírka.

Sbírání kolekce můžete kdykoliv ukončit kontaktováním zákaznického servisu telefonicky na čísle 844 911 911, na e-mailové adrese info@mojemincovna.cz nebo na poštovní adrese Mojemincovna.cz, P.O.BOX 82, Praha 025, 225 82

Mojemincovna.cz vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

Objednávku mohou realizovat pouze osoby starší 18 let.

Nabídka je platná do 31. 12. 2020 nebo do vyprodání skladových zásob

Všeobecné obchodní podmínky k dispozici zde