Spolehlivý partner sběratelů zlatých a
stříbrných pamětních mincí a medailí

Nejmenší zlaté mince světa
Nejmenší zlaté mince světa Nejmenší zlaté mince světa Nejmenší zlaté mince světa Nejmenší zlaté mince světa Nejmenší zlaté mince světa

Nejmenší zlaté mince světa

Nejznámější světové ikony na mincích z pravého zlata v nejvyšší ražební kvalitě

Není skladem
  • Oficiální mince z pravého zlata ražená v nejvyšší mincovní kvalitě Proof
  • Striktně limitováno počtem pouhých 3000 kompletních kolekcí!
  • Elegantní sběratelské album ZDARMA pro jedinečnou prezentaci zlatých mincí
  • Certifikát pravosti ke každé minci

Detailní popis

„A strážný duch země české, slavná Čechie, když letěla v noci nad šťastným domem, žehnala svatýma svýma rukama šlechet­né té české rodině.”
František Hrnčíř,
vlastenecký učitel a spisovatel, v próze Pták, který mluví

Pamětní mince z pravého zlata na svém averzu nese motiv Čechie, patronky českých zemí, kterým s pokorou vzdáváme hold dědictví našich předků. Alegorická postava ženy oděná v bílé říze nese v levé ruce lipovou ratolest a v pravé ruce třímá vítězný vav­řínový věnec. Doprovází ji bílý lev, symbol české státnosti.

Alegorická postava ochránkyně českých zemí doznala velké obliby v době národního obrození. Čeští národní buditelé rádi pracovali s jejím odkazem a Čechie se v tomto období stala častým námětem uměleckých děl. Socha sedící Čechie vévodí například majestátnímu sousoší nad fontánou před Národním muzeem v Praze nebo zdobí slavnou Hynaisovu oponu pražského Národního divadla.

Pamětní mince Čechie, patronka českých zemí je ražena v nejvyšší numismatické kvalitě Proof a je dodávaná společně s certifikátem pravosti a sběratelským albem zdarma.

Pamětní mince Čechie, patronka českých zemí otevírá exkluzivní kolekci Nejmenší zlaté mince světa. Objednáním pamětní mince Čechie, patronka českých zemí si otevíráte fascinující kolekci Nejmenší zlaté mince světa. Další pamětní mince z kolekce obdržíte cca v měsíčním intervalu každou za cenu 2190 Kč + 129 Kč poštovné a balné. Kolekce nyní obsahuje 24 kusů mincí, může se ale v budoucnu rozšiřovat. Více informací o kolekci najdete zde. Podmínky objednávky s

Specifikace

Země původu Solomon Islands
Rok 2022
Nominální hodnota 1 dollar
Kov Zlato (Au)
Ryzost kovu 585/1000
Hmotnost 0,5 g
Průměr 11 mm
Kvalita Proof
Certifikát pravosti Ano
Balení Ochranná kapsle od výrobce

ANO, objednávám si první pamětní minci Čechie, patronka českých zemí z kolekce Nejmenší zlaté mince světa, která ke dni odeslání objednávky obsahuje 24 mincí, za cenu 2190 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné; v případě, že při objednávce zvolím platbu na dobírku, bude navíc připočteno 39 Kč doběrečné). Spolu s tím si objednávám celou kolekci mincí Nejmenší zlaté mince světa, kdy budu jednotlivé mince dostávat přibližně jednou měsíčně za cenu 2190 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Beru na vědomí, že u každé z těchto mincí můžu odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od doručení mince. Stejně tak mohu odběr Nejmenší zlaté mince světa kdykoliv ukončit. Oboje můžu učinit písemně, telefonicky nebo e-mailem prohlášením vůči společnosti Moje mincovna CZ s.r.o. Nabídka Moje mincovna CZ s.r.o. je platná do 31. 12. 2024 nebo do vyprodání zásob. Objednávku může učinit pouze osoba starší 18 let.

Odesláním objednávky potvrzuji, že jsem se seznámil s obchodními podmínkami společnosti Moje mincovna CZ s.r.o. dostupnými zde, rozumím jim, souhlasím s nimi a zavazuji se jimi řídit.

Pozoruhodná sbírka Nejmenší zlaté mince světa představuje jedny z nejoblíbenějších mincí na světě, které zobrazují výjimečné osobnosti, významné stavby, ale i přírodní unikáty z celého světa a vykazují vysokou uměleckou hodnotu. Mince o hmotnosti půl gramu a průměru 11 mm jsou raženy do pravého zlata (585/1000) v nejvyšší mincovní kvalitě Proof. Pouze ruka mistra dokáže přenést design na minci takto malého rozměru.

Objednejte si nyní kolekci Nejmenší zlaté mince světa a získáte následující výhody:

  •    Reprezentativní sběratelské album zdarma
  •    Certifikát pravosti a výpravný dopis s příběhem ke každé minci

Počet kolekcí je striktně omezen na pouhých 3000 ks pro Českou republiku.  

Mohlo by se vám také líbit