Spolehlivý partner sběratelů zlatých a
stříbrných pamětních mincí a medailí

Nejvzácnější zlaté mince světa
Nejvzácnější zlaté mince světa Nejvzácnější zlaté mince světa Nejvzácnější zlaté mince světa Nejvzácnější zlaté mince světa Nejvzácnější zlaté mince světa Nejvzácnější zlaté mince světa

Nejvzácnější zlaté mince světa

Nejdražší zlaté mince světa na pamětních ražbách zušlechtěných ryzím zlatem

Skladem
399 Kč
  • Slavná mince na pamětní ražbě zušlechtěné ryzím zlatem
  • Raženo v nejvyšší kvalitě Proof
  • Dobrodružno-historická mapa jako DÁREK
  • Certifikát pravosti ZDARMA
  • 50% úspora z běžné ceny

Detailní popis

Představujeme Vám pamětní ražbu zušlechtěnou ryzím zlatem vyobrazující slavnou minci s portrétem knížete Albrechta z Valdštejna, jež se razila v roce 1631 ve vévodské mincovně v Jičíně s 50% cenovým zvýhodněním a certifikátem zaručující pravost a původ ražby.

Již nyní s DÁRKEM v podobě mapy ukrývající mnoho dobrodružství zcela ZDARMA.

Albrecht z Valdštejna byl jedním z těch, které zrodí velká válka. Ze syna zchudlých šlechticů se stal vojevůdce a politik, vévoda meklenburský a frýdlantský, kníže hlohovský a zaháňský. Byl nejvyšším velitelem císařsko-ligistických vojsk během třicetileté války. V ní bojoval na straně císaře proti Protestantské unii. Později pak upadl v nemilost a s tichým souhlasem samotného císaře byl úkladně zavražděn. Zemřel jako jedna z nejvlivnějších osobností tehdejší Evropy. Jako vůbec první začal vydržovat stálou armádu, a to nikoli z císařské apanáže, ale z kontribucí nepřátelských i spojeneckých území a z vlastních prostředků. Ke svému ohromnému majetku a vlivu přišel díky své cílevědomosti, podnikavosti a výhodným sňatkům.

Originály zlatých desetidukátů razila vévodská mincovna v Jičíně od roku 1631 spolu s dalšími zlatými i stříbrnými mincemi ve velkém množství. Po Valdštejnově vraždě v roce 1634 nechal císař Ferdinand II. pod hrozbou zabavení majetku všechny tyto mince roztavit a kov zpracovat na ražbu císařských mincí. Do současnosti se tak dochovalo pouze velmi málo exemplářů a cena jednoho z nich se v aukční síni aktuálně vyšplhala až na neuvěřitelných 10,5 milionu korun.


Dárek
S první zásilkou získáváte také dárek v podobě mapy, se kterou se vydáte na cestu plnou dobrodružství! Vydejte se po stopách slavného vévody Albrechta z Valdštejna a objevte místa jeho panství. Herní brožura "Po stopách Albrechta z Valdštejna" vás zavede do měst, hradů, zámků a zahrad, které nechal postavit.

Pamětní ražba Desetidukát Albrechta z Valdštejna otevírá exkluzivní kolekci Nejvzácnější zlaté mince světa. Objednáním pamětní ražby Desetidukát Albrechta z Valdštejna si otevíráte fascinující kolekci Nejvzácnější zlaté mince světa. Další pamětní ražby z kolekce obdržíte cca v měsíčním intervalu každou za cenu 799 Kč + 129 Kč poštovné a balné. Kolekce nyní obsahuje 12 kusů pamětních ražeb, může se ale v budoucnu rozšiřovat. Více informací o kolekci najdete zde. Podmínky objednávky si můžete přečíst zde.

Specifikace

Limitace 5000 kompletních kolekcí
Kov Měď (Cu)
Hmotnost 10 g
Průměr 30 mm
Kvalita Proof
Zušlechtění Zlato 999/1000
Certifikát pravosti Ano

ANO, objednávám si první pamětní ražbu Desetidukát Albrechta z Valdštejna z kolekce Nejvzácnější zlaté mince světa, která ke dni odeslání objednávky obsahuje 12 ražeb, za speciální cenu 399 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné; v případě, že při objednávce zvolím platbu na dobírku, bude navíc připočteno 39 Kč doběrečné). Spolu s tím si objednávám celou kolekci ražeb Nejvzácnější zlaté mince světa, kdy budu jednotlivé ražby dostávat přibližně jednou měsíčně za cenu 799 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Beru na vědomí, že u každé z těchto ražeb můžu odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od doručení ražby. Stejně tak mohu odběr Nejvzácnější zlaté mince světa kdykoliv ukončit. Oboje můžu učinit písemně, telefonicky nebo e-mailem prohlášením vůči společnosti Moje mincovna CZ s.r.o. Nabídka Moje mincovna CZ s.r.o. je platná do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob. Objednávku může učinit pouze osoba starší 18 let.

Odesláním objednávky potvrzuji, že jsem se seznámil s obchodními podmínkami společnosti Moje mincovna CZ s.r.o. dostupnými zde, rozumím jim, souhlasím s nimi a zavazuji se jimi řídit.

Pozoruhodná sbírka Nejvzácnější zlaté mince světa představuje pamětní ražby nejoblíbenějších a nejcennějších zlatých mincí světa, jejichž aukční cena se na základě historických okolností, sofistikovaných uměleckých designů a jejich jedinečnosti navýšila do řádů miliónů amerických dolarů. Pamětní ražby představující tyto úchvatné skvosty jsou zušlechtěny ryzím zlatem a raženy v nejvyšší kvalitě Proof.

V rámci kolekce Nejvzácnější zlaté mince světa získáte následující výhody:

  • přednostní právo k nákupu dalších pamětních ražeb z této pozoruhodné kolekce,
  • elegantní sběratelské album s výpravnou brožurou popisující fascinující příběhy jednotlivých mincí,
  • certifikát pravosti zaručující pravost, původ a technické specifikace každé pamětní ražby,
  • průvodní dopis ke každé pamětní ražbě.

Mohlo by se vám také líbit