Slavná historie antického Říma
Slavná historie antického Říma Slavná historie antického Říma Slavná historie antického Říma Slavná historie antického Říma Slavná historie antického Říma Slavná historie antického Říma Slavná historie antického Říma

Slavná historie antického Říma

Unikátní sbírka mincí z ryzího zlata vás provede fascinující historií antického Říma.

Skladem
  • Ryzí zlato 999,9/1000
  • Speciální kolekce oslavující fenomenální římské impérium
  • Striktně limitováno – pouze 3000 sbírek
  • Luxusní dřevěný sběratelský box ke kolekci zdarma
  • Certifikát původu a příběhová karta ke každé minci

Detailní popis

Legenda vypráví příběh Romula a Rema, které od jisté záhuby zachránila vlčice a tito bratři poté položili základy věčného města. A právě vlčice kojící obě dvojčata je hlavním motivem mince z 24 karátového zlata, která svým zpracováním věrně zpodobňuje mince ražené v této historické době.

Romulus a Remus byla podle pověsti dvojčata, která založila Řím. Bratři byli dětmi boha války Marta a pozemské ženy Rhey Silvie. Po narození byli vhozeni do řeky Tibery, odkud je před smrtí zachránila vlčice. Ta žila na Palatinském pahorku a s láskou odkojila obě děti. Poté se jich ujal pastýř se svou ženou. Když se bratři dozvěděli pravdu o svém královském původu, rozhodli se, že založí společně nové město na Palatinském pahorku. Při sporu o název města byl Remus Romulem zabit a na počest víteze bylo nové město pojmenováno Roma (Řím).

Zlatou minci Romulus a Remus máte nyní možnost získat za speciální zvýhodněnou cenu 2 190 Kč (běžně za 2 990 Kč).

Specifikace

Země emitenta Palau
Rok emise 2010
Nominální hodnota 1 Dolar
Kov Zlato (Au)
Ryzost kovu 999,9/1000
Hmotnost 0,5 g
Průměr 11,8 mm
Kvalita Brilliant Uncirculated
Certifikát pravosti Ano

Objednávkou kolekce Slavná historie antického Říma objednáváte další mince ze sbírky, které obdržíte přibližně v měsíčním intervalu.

První minci z kolekce obdržíte do 14 dnů po objednávce za speciální zvýhodněnou cenu 2 190 Kč + 99 Kč poštovné a balné (v případě, že při objednávce zvolíte platbu na dobírku, bude navíc připočteno 29 Kč doběrečné). Další mince z kolekce získáte za cenu 2 990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). 

Sbírání kolekce můžete kdykoliv ukončit kontaktováním zákaznického servisu telefonicky na čísle 844 911 911, na e-mailové adrese info@mojemincovna.cz nebo na poštovní adrese Mojemincovna.cz, P.O.BOX 82, Praha 025, 225 82.

Mojemincovna.cz vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

Objednávku mohou realizovat pouze osoby starší 18 let.

Nabídka je platná do 30. 12. 2021 nebo do vyprodání skladových zásob.

Všeobecné obchodní podmínky k dispozici zde.

Unikátní sbírka Slavná historie antického Říma vás provede nejdůležitějšími milníky této již zaniklé fenomenální říše. Věrnou předlohou těchto zlatých mincí byly originální antické mince, kterými se platilo cca před 2 tisíci lety. Mince jsou vyrobeny z ryzího zlata (999,9 / 1000), ražené v kvalitě Brilliant Uncirculated, s hmotností půl gramu a průměrem 11,8 mm.

Objednejte si nyní kolekci Slavná historie antického Říma a získáte následující výhody:

  •    Zvýhodnění 800 Kč na první zlatou minci římské Koloseum
  •    Luxusní dřevěný box s oficiálním logem sbírky zdarma ke kolekci
  •    Certifikát původu a příběhová karta ke každé minci
  •    Dopis s informacemi ke každé minci


Počet kolekcí je striktně omezen na pouhých 3 000 ks pro ČR. Objednejte si kolekci a získáte každý měsíc jednu minci ze sbírky.

Mohlo by se vám také líbit