Spolehlivý partner sběratelů zlatých a
stříbrných pamětních mincí a medailí

Slavné dějiny českého národa
Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa

Slavné dějiny českého národa

Speciální nabídka - dvě cihličky z ryzího stříbra za cenu jedné. Odstartujte výhodně svou sbírku nejslavnějších událostí našich dějin na pamětních cihličkách z ryzího stříbra.

Skladem
1 499 Kč
 • jedny z nejvýznamnější milníků našich dějin
  na oficiálních cihličkách z ryzího stříbra
 • 1 + 1 stříbrná cihlička ZDARMA
 • nejvyšší numismatická kvalita Proof
 • certifikát autentičnosti ke každé cihličce 
 • elegantní sběratelské album zdarma
 • exkluzivně vydáváno pod značkou Bohemia mincovna

Detailní popis

Státními svátky si každoročně připomínáme události pro náš národ nejvýznamnější.

Den boje za svobodu a demokracii, 17. listopad, připomíná dvě události moderních českých dějin, spojené se studenty českých vysokých škol. V roce 1939 nacisté na tři roky české vysoké školy uzavřeli. O padesát let později, 17. listopadu 1989, přerostla připomínka 50. výročí nacistických represí v demonstraci proti komunistickému režimu a odstartovala tak Sametovou revoluci vedoucí pádu totality a přeměně politického zřízení na pluralitní demokracii.

Den vzniku samostatného československého státu, 28. října, upomíná na historický milník, kdy byla naplněna vize Tomáše Garrigue Masaryka o nezávislé republice Čechů a Slováků.

Společnost Bohemia mincovna vydala oba tyto motivy na cihličkách z ryzího stříbra a my, jako výhradní distributor této ryze české numismatické značky, Vám je nyní přinášíme v časově limitované akci 1 + 1 ZDARMA.

Dvě cihličky z ryzího stříbra s motivy 1918 - Vznik Československa a 1989 - Sametová revoluce si můžete pořídit jen za cenu jedné!

Pamětní cihličky ražené do 10 gramů ryzího stříbra 999/1000 v nejvyšší numismatické kvalitě Proof jsou dodávané společně s certifikátem autentičnosti zaručujícím jejich pravost, původ a technické specifikace.

Rubová strana stříbrných cihliček nese společný motiv – umělecké spojení českého lva a moravské a slezské orlice a symbolickou nominální hodnotu 10 TOLAR ČECHIE.

Pamětní ražby Vznik Československa a Sametová revoluce otevírají exkluzivní kolekci Slavné dějiny českého národa. Objednáním pamětních ražeb Vznik Československa a Sametová revoluce si otevíráte fascinující kolekci Slavné dějiny českého národa. Další pamětní ražby z kolekce obdržíte cca v měsíčním intervalu každou za cenu 1499 Kč + 129 Kč poštovné a balné. Kolekce nyní obsahuje 24 kusů pamětních ražeb, může se ale v budoucnu rozšiřovat. Více informací o kolekci najdete zde. Podmínky objednávky si můžete přečíst zde.

Specifikace

Limitace 1500 kolekcí
Kov Stříbro (Ag)
Ryzost kovu 999/1000
Hmotnost 2 x 10 g
Průměr 25 x 40 mm
Kvalita Proof
Certifikát pravosti Ano

ANO, objednávám si první pamětní ražby Vznik Československa a Sametová revoluce z kolekce Slavné dějiny českého národa, která ke dni odeslání objednávky obsahuje 24 ražeb, za speciální cenu 1499 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné; v případě, že při objednávce zvolím platbu na dobírku, bude navíc připočteno 39 Kč doběrečné). Spolu s tím si objednávám celou kolekci ražeb Slavné dějiny českého národa, kdy budu jednotlivé ražby dostávat přibližně jednou měsíčně za cenu 1499 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Beru na vědomí, že u každé z těchto ražeb můžu odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od doručení ražby. Stejně tak mohu odběr kolekce Slavné dějiny českého národa kdykoliv ukončit. Oboje můžu učinit písemně, telefonicky nebo e-mailem prohlášením vůči společnosti Moje mincovna CZ s.r.o. Nabídka Moje mincovna CZ s.r.o. je platná do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob. Objednávku může učinit pouze osoba starší 18 let.

Odesláním objednávky potvrzuji, že jsem se seznámil s obchodními podmínkami společnosti Moje mincovna CZ s.r.o. dostupnými zde, rozumím jim, souhlasím s nimi a zavazuji se jimi řídit.

Pamětní stříbrné cihličky v jedinečné sbírce Slavné dějiny českého národa připomínají pečlivě vybrané motivy nejslavnějších momentů a událostí naší historie. Na averzu medailí najdete například originální ztvárnění příchodu praotce Čecha na Říp, Sametové revoluce nebo bitvy na Bílé hoře. Rubová strana cihliček pak nese společný motiv – umělecké spojení českého lva a moravské a slezské orlice a symbolickou nominální hodnotu 10 TOLAR ČECHIE.

Pamětní stříbrné cihličky v kolekci jsou:

 • raženy do ryzího stříbra 999/1000,
 • v nejvyšší numismatické kvalitě Proof,
 • přísně limitovány počtem 1500 kolekcí,
 • exkluzivně vydávány pod značkou Bohemia mincovna,
 • od druhé zásilky s 200 Kč cenovým zvýhodněním oproti standardní ceně.
   

Objednávkou kolekce získáváte bohaté příslušenství zcela ZDARMA:

 • výpravné sběratelské album pro důstojné uložení pamětních stříbrných cihliček,
 • certifikát autentičnosti zaručující pravost, původ a technické specifikace každé cihličky,
 • zajímavé informace a příběh spojený s motivem cihličky na druhé straně certifikátu,
 • průvodní dopis ke každé cihličce.

Mohlo by se vám také líbit