Spolehlivý partner sběratelů zlatých a
stříbrných pamětních mincí a medailí

Zástupci Moje mincovna CZ navštívili Světový numismatický veletrh v Chicagu

Zástupci Moje mincovna CZ navštívili Světový numismatický veletrh v Chicagu

Světový numismatický veletrh v Chicagu pořádaný Americkou numismatickou asociací je největší akcí svého druhu ve Spojených státech amerických a jednou z největších na světě.

Zástupci společnosti Moje mincovna CZ s. r. o., ředitel Libor Veselý a obchodní ředitel Luboš Krčil navštívili ve dnech 16. – 20. 8. 2022 Světový numismatický veletrh v americkém Chicagu (2022 Chicago World's Fair of Money) a využili této skvělé příležitosti nejen k setkání s obchodními partnery z celého světa, ale i k načerpání inspirace, podnětů a nápadů pro budoucí projekty, kterými se chystají překvapit své zákazníky.

„Jsem moc rád, že po předchozích letech, která cestování moc nepřála, jsme se opět mohli „na živo“ setkat s našimi obchodními partnery a nasdílet si aktuality z numismatického světa. Není nic lepšího, než mít možnost obdivovat horké numismatické novinky a rarity na vlastní oči a užívat si atmosféru akce i entuziasmus návštěvníků a vystavovatelů,“ nadšeně sděluje Luboš Krčil, obchodní ředitel Moje mincovna CZ s. r. o.

Veletrh pořádaný Americkou numismatickou asociací (American Numismatic Association) patří ve světovém měřítku mezi nejprestižnější akce svého druhu a dlouhodobě se těší velkému zájmu návštěvníků i vystavovatelů, kterých se ho pravidelně účastní více než 400.