Spolehlivý partner sběratelů zlatých a
stříbrných pamětních mincí a medailí

Nejslavnější stříbrné dolary
Nejslavnější stříbrné dolary Nejslavnější stříbrné dolary Nejslavnější stříbrné dolary Nejslavnější stříbrné dolary Nejslavnější stříbrné dolary

Nejslavnější stříbrné dolary

Nejvyhledávanější stříbrné pamětní mince na světě. Kolekce slavných amerických dolarů a půl dolarů.

Skladem
949 Kč
  • Exkluzivní kolekce představující nejoblíbenější stříbrné dolary světa
  • Limitace pouhých 5 000 sbírek
  • Luxusní dřevěná sběratelská kazeta ke kolekci ZDARMA
  • Certifikát autentičnosti ke každé minci

Detailní popis

Americké stříbrné dolary patří k nejslavnějším a nejvyhledávanějším pamětním mincím na světě. George Washington, první prezident USA a jedna z nejvýznamnějších postav americké historie, zvěčněn na stříbrném půldolaru, je první mincí z naší jedinečné kolekce Nejslavnější stříbrné dolary.

Nebyl příliš vzdělaný ani sečtělý, postrádal uhlazený styl i bezchybný pravopis. Neuměl mluvit na veřejnosti a porážky se na jeho cestě vzhůru vyskytovaly mnohem častěji než vítězství. Přesto se svými nezkušenými ozbrojenci z kolonií pokořil nejsilnější mocnost světa a navzdory řečem o „suverenitě“ vybudoval úspěšnou federaci států, jejímž prvním prezidentem se stal. Republikán a čestný muž, jehož odchodu želeli králové i císaři. George Washington.

George Washington, výjimečná osobnost a první prezident USA, který strávil ve své funkci téměř 8 let, vedl za nezávislost spojených států dlouhý boj. Jeho sen se mu i přes mnohé prohry i ztráty v osobním životě podařilo po mnoha letech naplnit vítězstvím nad anglickým vojskem a uznáním nezávislosti Spojených států amerických v roce 1782. Američané mu vzdali hold pojmenováním jednoho ze států a současného hlavního města Washington, D.C. Jeho podobizna je vytesána v obrovském sousoší národního památníku Mount Rushmore zobrazující čtyři nejvýznamnější americké prezidenty.

Stříbrnou minci „George Washington“ máte nyní možnost získat za speciální zvýhodněnou cenu 949 Kč (běžně 1 899 Kč).

    

Specifikace

Země původu Spojené státy americké
Rok 1982
Nominální hodnota 0,50 USD
Kov Stříbro (Ag)
Ryzost kovu 900/1000
Hmotnost 11,25 g
Průměr 30,60
Kvalita Proof
Mincovna US Mint
Certifikát pravosti Ano

Objednávkou kolekce „Neslavnější stříbrné dolary“ objednáváte 12 stříbrných mincí, které obdržíte přibližně v měsíčním intervalu.

První minci z kolekce obdržíte do 14-ti dní po objednávce za speciální zvýhodněnou cenu 949 Kč + 129 Kč poštovné a balné (+39 Kč dobírka). Další mince z kolekce získáte za cenu 1 899 Kč + 129 Kč poštovné a balné (+39 Kč dobírka).

Sbírání kolekce můžete kdykoliv ukončit kontaktováním zákaznického servisu telefonicky na čísle 226 523 096, na e-mailové adrese info@mojemincovna.cz nebo na poštovní adrese Mojemincovna.cz, P.O.BOX 82, Praha 025, 225 82

Mojemincovna.cz vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

Objednávku mohou realizovat pouze osoby starší 18 let.

Nabídka je platná do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání skladových zásob.

Všeobecné obchodní podmínky k dispozici zde

Připravili jsem pro vás sérii nejvyhledávanějších stříbrných mincí na světě, jež dlouhodobě zaujímají přední místa ve sbírkách znalců po celém světě. Kolekce „Nejslavnější stříbrné dolary“ obsahuje 12 stříbrných amerických dolarů či půl dolarů představující významné osobnosti a události fascinující historie Spojených států amerických. Těšit se můžete na legendární minci J.F. Kennedy, Morganův dolar, Sochu Svobody, Bílý dům a další skvosty.

Zakoupením kolekce „Nejslavnější stříbrné dolary“ získáte následující výhody:

  • Cenové zvýhodnění 950 Kč na první stříbrnou minci George Washington
  • Každý měsíc automaticky obdržíte jednu z dalších 11-ti mincí
  • Dřevěný sběratelský box s oficiálním logem kolekce pro prezentaci vaší sbírky
  • Certifikát původu ke každé minci
  • Dopis s příběhem ke každé minci

 

Počet kolekcí je omezen na 5 000 ks pro Českou republiku. Pokud si kolekci objednáte, v měsíčním intervalu budete dostávat vždy jednu minci ze sbírky. Pořízení sbírky si tím rozložíte do celého roku a prodloužíte si radost ze sbírání úžasné kolekce Nejslavnější stříbrné dolary.

Stříbro je dlouhodobě velmi poptávanou komoditou. Je využíváno nejen ve šperkařství, na ražbu mincí a medailí, ale čím dál více se spotřebovává v technologiích nejrůznějších odvětví. Zásoby stříbra se postupně ztenčují a sbírání stříbrných mincí představuje dobře přístupnou investici, která stále nabírá na oblíbenosti. Americké stříbrné dolary jsou vhodnou příležitostí také díky záruce kvality. Každá nová emise dolarů je schvalována a přísně kontrolována americkou vládou a prezidentem USA.

     

 

 

Mohlo by se vám také líbit