Spolehlivý partner sběratelů zlatých a
stříbrných pamětních mincí a medailí

Nejslavnější stříbrné dolary
Nejslavnější stříbrné dolary Nejslavnější stříbrné dolary Nejslavnější stříbrné dolary Nejslavnější stříbrné dolary Nejslavnější stříbrné dolary Nejslavnější stříbrné dolary Nejslavnější stříbrné dolary

Nejslavnější stříbrné dolary

60 let od atentátu na J.F.Kennedyho a ďalší výber nejvyhledávanější stříbrný pamětných mincí na světě. Kolekce slavných amerických dolarů a půl dolarů.

Skladem
949 Kč
  • Slavná ražba z roku 1964 vysokým obsahem stříbra
  • 55% cenové zvýhodnění + bankovka jako DÁREK
  • Oficiální emise vlády USA
  • Jedna z nejvyhledávanějších amerických mincí všech dob
  • Certifikát autentičnosti potvrzující pravost a kvalitu mince 

Detailní popis

Gratulujeme Vám!   

Váš zájem o oficiálny strieborný poldolár J. F. Kennedyho Vás zaradil medzi prvých 100 šťastlivců, ktorí k této sběrateli velmi vyhledávané minci získavajú DÁREK v podobe pamětní bankovky. Tato originání bankovka byla vydaná pri príležitosti 60 let od atentátu na najmladšieho amerického prezidenta v dejinách USA, ktorý sa uskutočnil 22. novembra v roku 1963 v meste Dallas v Texase.


Oficiální stříbrný půldolar představující nejoblíbenějšího prezidenta Spojených států  J. F. Kennedyho je jednou nejvyhledávanějších amerických mincí všech dob. Jedině půldolar z roku 1964 je totiž ražen do stříbra vysoké ryzosti 900/1000. Všechny pozdější ražby obsahují výrazně méně stříbra nebo dokonce žádné. Neobvyklou nominální hodnotu ½ dolaru vybrala sama Jacqueline Kennedyová.

Příprava ražby začala hned, jak Kennedy zemřel. Mince byla vyražena pouhé 3 měsíce po smrti J.F. Kennedyho. Úspěch oficiálního půl dolaru byl  tehdy naprosto epochální. První várka mincí byla okamžitě rozebraná. Obrovské popularity mezi sběrateli dosahuje oficiální stříbrný půl dolar i v dnešní době.

Mince J. F. Kennedy otevírá exkluzivní kolekci Nejslavnější stříbrné dolary. Objednáním mince J. F. Kennedy si otevíráte fascinující kolekci Nejslavnější stříbrné dolary. Další mince z kolekce obdržíte cca v měsíčním intervalu každou za cenu 1899 Kč + 129 Kč poštovné a balné. Kolekce nyní obsahuje 12 kusů mincí, může se ale v budoucnu rozšiřovat. Více informací o kolekci najdete zde. Podmínky objednávky si můžete přečíst zde.

Specifikace

Země původu USA
Rok 1964
Nominální hodnota 0,5 USD
Kov Stříbro (Ag)
Ryzost kovu 900/1000
Hmotnost 12,5 g
Průměr 30,6 mm
Kvalita Extremely fine (EF) - vysoce zachovalá
Mincovna US Mint

ANO, objednávám si první minci J. F. Kennedy z kolekce Nejslavnější stříbrné dolary, která ke dni odeslání objednávky obsahuje 12 mincí, za cenu 949 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné; v případě, že při objednávce zvolím platbu na dobírku, bude navíc připočteno 39 Kč doběrečné). Spolu s tím si objednávám celou kolekci mincí Nejslavnější stříbrné dolary, kdy budu jednotlivé mince dostávat přibližně jednou měsíčně za cenu 1899 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Beru na vědomí, že u každé z těchto mincí můžu odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od doručení mince. Stejně tak mohu odběr kolekce Nejslavnější stříbrné dolary kdykoliv ukončit. Oboje můžu učinit písemně, telefonicky nebo e-mailem prohlášením vůči společnosti Moje mincovna CZ s.r.o. Nabídka Moje mincovna CZ s.r.o. je platná do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob. Objednávku může učinit pouze osoba starší 18 let.

Odesláním objednávky potvrzuji, že jsem se seznámil s obchodními podmínkami společnosti Moje mincovna CZ s.r.o. dostupnými zde, rozumím jim, souhlasím s nimi a zavazuji se jimi řídit.

Připravili jsem pro vás sérii nejvyhledávanějších stříbrných mincí na světě, jež dlouhodobě zaujímají přední místa ve sbírkách znalců po celém světě. Kolekce Nejslavnější stříbrné dolary obsahuje 12 stříbrných amerických dolarů či půl dolarů představující významné osobnosti a události fascinující historie Spojených států amerických. Těšit se můžete na legendární minci George Washingtona, Morganův dolar, Sochu Svobody, Bílý dům a další skvosty.

Zakoupením kolekce Nejslavnější stříbrné dolary získáte následující výhody:

  • Cenové zvýhodnění 949 Kč na první stříbrnou minci J. F. Kennedy
  • Každý měsíc automaticky obdržíte jednu z dalších 11-ti mincí za garantovanou cenu 1899 Kč
  • Dřevěný sběratelský box s oficiálním logem kolekce pro prezentaci vaší sbírky
  • Certifikát původu ke každé minci
  • Dopis s příběhem ke každé minci

Počet kolekcí je omezen na 5 000 kusů pro Českou republiku. Pokud si kolekci objednáte, v měsíčním intervalu budete dostávat vždy jednu minci ze sbírky. Pořízení sbírky si tím rozložíte do celého roku a prodloužíte si radost ze sbírání úžasné kolekce Nejslavnější stříbrné dolary.

Stříbro je dlouhodobě velmi poptávanou komoditou. Je využíváno nejen ve šperkařství, na ražbu mincí a medailí, ale čím dál více se spotřebovává v technologiích nejrůznějších odvětví. Zásoby stříbra se postupně ztenčují a sbírání stříbrných mincí představuje dobře přístupnou investici, která stále nabírá na oblíbenosti. Americké stříbrné dolary jsou vhodnou příležitostí také díky záruce kvality. Každá nová emise dolarů je schvalována a přísně kontrolována americkou vládou a prezidentem USA.    

Mohlo by se vám také líbit