Spolehlivý partner sběratelů zlatých a
stříbrných pamětních mincí a medailí

Slavné dějiny českého národa
Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa

Slavné dějiny českého národa

Výběr nejslavnějších událostí našich dějin na pamětních cihličkách z ryzího stříbra

Skladem
1 499 Kč
 • dva nejvýznamnější milníky našich dějin na oficiálních
  cihličkách z ryzího stříbra
 • 1 + 1 stříbrná cihlička ZDARMA
 • nejvyšší numismatická kvalita Proof
 • certifikát autentičnosti ke každé cihličce 
 • elegantní sběratelské album zdarma
 • exkluzivně vydáváno pod značkou Bohemia mincovna

Detailní popis

Státními svátky si připomínáme události pro náš národ nejvýznamnější.

Den české státnosti, 28. září, nám připomíná mučednickou smrt přemyslovského knížete Václava, která jej učinila svatým a zajistila českým zemím věčného panovníka a ochránce.

Den vzniku samostatného československého státu, 28. října, upomíná na historický milník, kdy byla naplněna vize Tomáše Garrigue Masaryka o nezávislé republice Čechů a Slováků.

Ryze česká numismatická značka Bohemia mincovna vydala oba tyto motivy na cihličkách z ryzího stříbra a my, jako její výhradní distributor, Vám je nyní přinášíme v časově limitované akci 1 + 1 ZDARMA.

Dvě cihličky z ryzího stříbra s motivy 1918 - Vznik Československa a 935 - Zavraždění svatého Václava si můžete pořídit za cenu jedné pouze do 31. října 2022.

Pamětní cihličky ražené do 10 gramů ryzího stříbra 999/1000 v nejvyšší numismatické kvalitě Proof jsou dodávané společně s certifikátem autentičnosti zaručujícím jejich pravost, původ a technické specifikace.

Rubová strana stříbrných cihliček nese společný motiv – umělecké spojení českého lva a moravské a slezské orlice a symbolickou nominální hodnotu 10 TOLAR ČECHIE.

Specifikace

Limitace 1500 kolekcí
Kov Stříbro (Ag)
Ryzost kovu 999/1000
Hmotnost 2 x 10 g
Průměr 25 x 40 mm
Kvalita Proof
Certifikát pravosti Ano

Objednávkou kolekce Slavné dějiny českého národa objednáváte pamětní stříbrné cihličky, které obdržíte přibližně v měsíčním intervalu.

První 2 stříbrné cihličky z kolekce obdržíte do 14 dnů po objednávce za speciální zvýhodněnou cenu 1499 Kč + 119 Kč poštovné a balné (v případě, že při objednávce zvolíte platbu na dobírku, bude navíc připočteno 29 Kč doběrečné). Další stříbrné cihličky z kolekce získáte za cenu 1499 Kč (+ 119 Kč poštovné a balné). 

Sbírání kolekce můžete kdykoliv ukončit kontaktováním zákaznického servisu telefonicky na čísle 226 523 096, na e-mailové adrese info@mojemincovna.cz nebo na poštovní adrese Moje mincovna CZ, P.O.BOX 82, Praha 025, 225 82.

Moje mincovna CZ vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

Objednávku mohou realizovat pouze osoby starší 18 let.

Nabídka je platná do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání skladových zásob.

Všeobecné obchodní podmínky k dispozici zde.

Pamětní stříbrné cihličky v jedinečné sbírce Slavné dějiny českého národa připomínají pečlivě vybrané motivy nejslavnějších momentů a událostí naší historie. Na averzu medailí najdete například originální ztvárnění příchodu praotce Čecha na Říp, Sametové revoluce nebo bitvy na Bílé hoře. Rubová strana cihliček pak nese společný motiv – umělecké spojení českého lva a moravské a slezské orlice a symbolickou nominální hodnotu 10 TOLAR ČECHIE.

Pamětní stříbrné cihličky v kolekci jsou:

 • raženy do ryzího stříbra 999/1000,
 • v nejvyšší numismatické kvalitě Proof,
 • přísně limitovány počtem 1500 kolekcí,
 • exkluzivně vydávány pod značkou Bohemia mincovna.

Objednávkou kolekce získáváte bohaté příslušenství zcela ZDARMA:

 • výpravné sběratelské album pro důstojné uložení pamětních stříbrných cihliček,
 • certifikát autentičnosti zaručující pravost, původ a technické specifikace každé cihličky,
 • zajímavé informace a příběh spojený s motivem cihličky na druhé straně certifikátu,
 • průvodní dopis ke každé cihličce.

Mohlo by se vám také líbit