Spolehlivý partner sběratelů zlatých a
stříbrných pamětních mincí a medailí

Kanadský javorový list stříbrná mince 1 kg
Kanadský javorový list stříbrná mince 1 kg Kanadský javorový list stříbrná mince 1 kilo Kanadský javorový list stříbrná mince 1 kilo Kanadský javorový list stříbrná mince 1 kilo Kanadský javorový list stříbrná mince 1 kilo

Kanadský javorový list stříbrná mince 1 kilo

Slavné téma v nejmodernější verzi

Skladem
64 990 Kč
 • 1 kilogram ryzího stříbra
 • Technologie gravírovaných faset
 • Dosud největší mince, na které byla tato technologie použita
 • Působivý průměr 102,1 mm
 • Luxusní pouzdro

Detailní popis

Půvabná stříbrná mince z 1 kilogramu ryzího stříbra 999/1000 v nejvyšší kvalitě Proof. Umělecká kombinace paprsků v nejvyšším lesku a saténového povrchu vytváří oslnivý efekt na averzu i reverzu tohoto mistrovského díla. Centrální motiv javorového listu je vytvořen důmyslnou technologií gravírovaného fasetování - Jedná se o dosud největší minci, na které byla tato technologie použita. Přísně limitovaná edice - pouze 500 exemplářů na celém světě. Mince má impozantní průměr 102,1 mm.

Slavný kanadský javorový list byl vyryt ve velkém měřítku na mnoha fasetách! Nikdy předtím neměla kilogramová mince tak dynamické fasety, které se zvedají a klesají jako osvětlená údolí a hřebeny v každém javorovém listu, což mu dodává rozměrnější tvar. Tím však kouzlo nekončí: střídavé použití povrchových úprav proof a satin vytváří také oslnivý třeskutý efekt, díky němuž se zdá, že světlo po minci radostně tančí, ať už obdivujete její lícní stranu, nebo ohromující rubovou stranu, která vyžaduje - a odměňuje - opakované prohlížení.

Vícenásobné zmrazení
Různé glazury a povrchové úpravy (proof a satén) byly zkombinovány tak, aby vznikl tento vysoce kontrastní design, který je skutečným mistrovským dílem! Jeho hra světla a stínu zvýrazňuje různé vyryté tvary a různé výšky reliéfu a zároveň vytváří pocit pohybu, kdykoli světlo interaguje s mnoha fasetami.

Efekt třesku
Střídavé použití světlých/tmavých povrchových úprav vytváří třeskutý efekt, který vyplňuje pole na aversu a reversu mince, kde zvýrazňuje silnou záři hlavního ohniska (javorových listů). Světelný efekt také proměňuje tuto mnohostrannou oslavu javorových listů v povznášející vyjádření radosti, naděje a optimismu.

Luxusní krabička pro elegantní prezentaci mince

Specifikace

Země původu Kanada
Rok 2023
Nominální hodnota 250 Dolarů
Limitace 500 ks
Kov Stříbro (Ag)
Ryzost kovu 999/1000
Hmotnost 1 000 g
Průměr 102,1 mm
Kvalita Proof, Satin finish
Certifikát pravosti Ano
Balení Elegantní sběratelský box
 • Moje mincovna CZ s. r. o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.
 • Objednávku mohou realizovat pouze osoby starší 18 let.
 • Objednávku obdržíte nejpozději do 14 ti dnů.
 • Nabídka je platná do 30. 12. 2024 nebo do vyprodání skladových zásob.
 • Všeobecné obchodní podmínky k dispozici zde.
 • Každý produkt můžete odeslat zpět v termínu do 14 dnů od jeho obdržení. Moje mincovna CZ s. r. o. Vám v takovém případě vrátí náklady na pořízení produktu.

Mohlo by se vám také líbit