Spolehlivý partner sběratelů zlatých a
stříbrných pamětních mincí a medailí

Lunární Rok Draka 2024, stříbrná pamětní mince 1 oz, Proof
Lunární Rok Draka 2024, stříbrná pamětní mince 1 oz, Proof Lunární Rok Draka 2024, stříbrná pamětní mince 1 oz, Proof Lunární Rok Draka 2024, stříbrná pamětní mince 1 oz, Proof

Lunární Rok Draka 2024, stříbrná pamětní mince 1 oz, Proof

Páté znamení čínského zvěrokruhu v masivním průměru 65 mm a nízké limitaci pouhých 500 exemplářů pro celý svět

Není skladem
 • 1 unce ryzího stříbra 999/1000
 • Impozantní průměr 65 mm 
 • Nejvyšší kvalita ražby Proof
 • První mince v sérii s portrétem krále Karla III. na reverzní straně
 • Pouhých 500 exemplářů pro celý svět
 • Originální dárkový box s číslovaným certifikátem pravosti

Detailní popis

Dle tisícileté tradice převezme 10. února 2024 vládu páté znamení čínského zvěrokruhu, drak.

Nádherná mince Lunární rok draka 2024 v jedné unci ryzího stříbra 999/1000 s impozantním průměrem 65 mm je trvalým připomenutím roku plného změn. Tato exkluzivní mince, ražená v nejvyšší kvalitě Proof, je limitována pouhými 500 exempláři a v mincovně je zcela vyprodaná.

Rok draka je významným obdobím v čínském lunárním kalendáři. Jako páté znamení ze dvanácti představuje drak sílu, odvahu a nezávislost. Toto znamení je obdivováno pro jeho ambice a charisma, symbolizuje úspěch a prosperitu. Lidé narození v roce draka jsou často vnímáni jako energičtí, odvážní a nezávislí s vrozeným smyslem pro vůdcovství. V roce draka se tradičně očekává, že přinese pozitivní změny, dynamiku a příležitosti. Tento rok je považován za příznivý pro dosažení velkých cílů a je spojován s myšlenkou, že tvrdá práce a odhodlání mohou přinést štěstí a úspěch. Lidé narození v tomto znamení jsou známí svým entuziasmem a schopností čelit výzvám s odvahou a optimismem. Ve vztazích s ostatními znameními čínského zvěrokruhu se věří, že drak má dobré afinitní vztahy se zmijí a kohoutem. Jejich přirozené charakteristiky a sklony k vůdcovství často vedou k silným a harmonickým vztahům.

Mince s tímto vyobrazením může být považována za talisman přinášející štěstí a úspěch. Je to způsob, jak přivítat pozitivní energii a silnou vůli, které toto znamení reprezentuje. Může se také stát krásným talismanem pro všechny narozené v tomto znamení s energií ohně či krásným darem k narození. Jako dar může tato mince vyjádřit přání úspěchu, síly a prosperity.

Zakoupením této mince tedy nejen získáte nádherný předmět s bohatou symbolikou a kulturním významem, ale také umělecké dílo, jež může být hrdě vystaveno nebo darováno.

Specifikace

Země původu Tokelau
Rok 2023
Nominální hodnota 5 Dolarů
Limitace 500 ks
Kov Stříbro (Ag)
Ryzost kovu 999/1000
Hmotnost 31,1 g (1 oz)
Průměr 65 mm
Kvalita Proof
Certifikát pravosti Ano, číslovaný
 • Moje mincovna CZ s. r. o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.
 • Objednávku mohou realizovat pouze osoby starší 18 let.
 • Objednávku obdržíte nejpozději do 14 ti dnů.
 • Nabídka je platná do 30. 12. 2024 nebo do vyprodání skladových zásob.
 • Všeobecné obchodní podmínky k dispozici zde.
 • Každý produkt můžete odeslat zpět v termínu do 14 dnů od jeho obdržení. Moje mincovna CZ s. r. o. Vám v takovém případě vrátí náklady na pořízení produktu.

Mohlo by se vám také líbit