Spolehlivý partner sběratelů zlatých a
stříbrných pamětních mincí a medailí

Slavné dějiny českého národa
Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa

Slavné dějiny českého národa

Plaťte JEDNU, získejte DVĚ! Odstartujte výhodně svou sbírku nejslavnějších událostí našich dějin na pamětních cihličkách z ryzího stříbra.

Skladem
1 499 Kč
 • 1 + 1 stříbrná cihlička ZDARMA
 • ryzí stříbro 999/1000
 • nejvyšší numismatická kvalita Proof
 • certifikát autentičnosti ke každé cihličce 
 • elegantní sběratelské album zdarma
 • přísně limitovaný počet 1500 kolekcí
 • exkluzivně vydáváno pod značkou Bohemia Mint

Detailní popis

Historie každého národa se skládá z událostí radostných, ale i takových, které neblaze ovlivní vývoj společnosti na dlouhé roky. V našich novodobých dějinách se k takovým momentů bezesporu řadí podepsání mnichovské dohody v září 1938 a srpnové události roku 1968. Ryze česká numismatická značka Bohemia mincovna vydala oba tyto motivy na cihličkách z ryzího stříbra a my, jako její výhradní distributor, Vám je nyní přinášíme v časově limitované akci 1 + 1 ZDARMA.

Dvě cihličky z ryzího stříbra s motivy Československo 1968 a 1938 – Mnichovská dohoda si můžete pořídit za cenu jedné pouze do 31. srpna 2022.

Pamětní stříbrné cihličky ražené v nejvyšší numismatické kvalitě Proof do ryzího stříbra 999/1000 jsou dodávané společně s certifikátem autentičnosti zaručujícím jejich pravost, původ a technické specifikace.

Averz první stříbrné pamětní cihličky v obrazové koláži reprezentuje dění v Československu v roce 1968, jehož jaro přineslo radost a naději na změny, která však byla ukončena událostmi srpnovými.

Motiv druhé cihličky 1938 – Mnichovská dohoda zobrazuje smutný výjev odstraňování hraničního sloupu mezi Československem a Německem v době po mnichovské dohodě v září 1938.

Rubová strana stříbrných cihliček nese společný motiv – umělecké spojení českého lva a moravské a slezské orlice a symbolickou nominální hodnotu 10 TOLAR ČECHIE.

Pamětní ražby Československo 1968 a 1938 – Mnichovská dohoda otevírá exkluzivní kolekci Slavné dějiny českého národa. Objednáním pamětních ražeb Československo 1968 a 1938 – Mnichovská dohoda si otevíráte fascinující kolekci Slavné dějiny českého národa. Další pamětní ražby z kolekce obdržíte cca v měsíčním intervalu každou za cenu 1499 Kč + 129 Kč poštovné a balné. Kolekce nyní obsahuje 24 kusů pamětních ražeb, může se ale v budoucnu rozšiřovat. Více informací o kolekci najdete zde. Podmínky objednávky si můžete přečíst zde.

Specifikace

Limitace 1500 kolekcí
Kov Stříbro (Ag)
Ryzost kovu 999/1000
Hmotnost 2 x 10 g
Průměr 25 x 40 mm
Kvalita Proof
Certifikát pravosti Ano

ANO, objednávám si první dvě pamětní ražby Československo 1968 a 1938 – Mnichovská dohoda z kolekce Slavné dějiny českého národa, která ke dni odeslání objednávky obsahuje 24 ražeb, za speciální cenu 1499 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné; v případě, že při objednávce zvolím platbu na dobírku, bude navíc připočteno 39 Kč doběrečné). Spolu s tím si objednávám celou kolekci ražeb Slavné dějiny českého národa, kdy budu jednotlivé ražby dostávat přibližně jednou měsíčně za cenu 1499 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Beru na vědomí, že u každé z těchto ražeb můžu odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od doručení ražby. Stejně tak mohu odběr kolekce Slavné dějiny českého národa kdykoliv ukončit. Oboje můžu učinit písemně, telefonicky nebo e-mailem prohlášením vůči společnosti Moje mincovna CZ s.r.o. Nabídka Moje mincovna CZ s.r.o. je platná do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob. Objednávku může učinit pouze osoba starší 18 let.

Odesláním objednávky potvrzuji, že jsem se seznámil s obchodními podmínkami společnosti Moje mincovna CZ s.r.o. dostupnými zde, rozumím jim, souhlasím s nimi a zavazuji se jimi řídit.

Pamětní stříbrné cihličky v jedinečné sbírce Slavné dějiny českého národa připomínají pečlivě vybrané motivy nejslavnějších momentů a událostí naší historie. Na averzu medailí najdete například originální ztvárnění Korunovace Karla IV. českým králem, příchod praotce Čecha na Říp nebo bitvu na Bílé hoře. Rubová strana cihliček pak nese společný motiv – umělecké spojení českého lva a moravské a slezské orlice a symbolickou
nominální hodnotu 10 TOLAR ČECHIE.

Pamětní stříbrné cihličky v kolekci jsou:

 • raženy do ryzího stříbra 999/1000,
 • v nejvyšší numismatické kvalitě Proof,
 • přísně limitovány počtem 1500 kolekcí,
 • exkluzivně vydávány pod značkou Bohemia mincovna,
 • od druhé zásilky s 200 Kč cenovým zvýhodněním oproti standardní ceně.
   

Objednávkou kolekce získáváte bohaté příslušenství zcela ZDARMA:

 • výpravné sběratelské album pro důstojné uložení pamětních stříbrných cihliček,
 • certifikát autentičnosti zaručující pravost, původ a technické specifikace každé cihličky,
 • zajímavé informace a příběh spojený s motivem cihličky na druhé straně certifikátu,
 • průvodní dopis ke každé cihličce.

Mohlo by se vám také líbit