Spolehlivý partner sběratelů zlatých a
stříbrných pamětních mincí a medailí

Nejstrašidelnější hotel na světě - Hotel Stanley na minci z ryzího stříbra
Nejstrašidelnější hotel na světě - Hotel Stanley na minci z ryzího stříbra Nejstrašidelnější hotel na světě - Hotel Stanley na minci z ryzího stříbra Nejstrašidelnější hotel na světě - Hotel Stanley na minci z ryzího stříbra Nejstrašidelnější hotel na světě - Hotel Stanley na minci z ryzího stříbra Nejstrašidelnější hotel na světě - Hotel Stanley na minci z ryzího stříbra Nejstrašidelnější hotel na světě - Hotel Stanley na minci z ryzího stříbra Nejstrašidelnější hotel na světě - Hotel Stanley na minci z ryzího stříbra Nejstrašidelnější hotel na světě - Hotel Stanley na minci z ryzího stříbra

Nejstrašidelnější hotel na světě - Hotel Stanley na minci z ryzího stříbra

Unikátní stříbrná mince na motivy příběhu Stephena Kinga

Skladem
6 490 Kč

 • 2 unce ryzího stříbra
 • První mince z exkluzivní série Nejstrašidelnější místa
 • Jedinečná technologie smartminting®
 • Unikátní skvost na motiv příběhu Stephena Kinga 
 • Pouhých 1909 exemplářů
 • Stylizovaná designová krabička
 • Certifikát zaručující pravost a originalitu mince

Detailní popis

Oficiální stříbrná mince Hotel Stanley Vám připomene nezapomenutelný zážitek z filmu "Osvícení" od Stephena Kinga. Tato exkluzivní mince je ražena do 2 uncí ryzího stříbra v kvalitě Black Proof a 3D ultra vysokém reliéfu, což dodává minci živoucí vzhled a strašidelný efekt. Jedinečnost technologie smartminting® umožňuje nebývalé rozměry vysokých reliéfů a nastavuje nové standardy v průmyslu pamětních mincí. Tento numismatický skvost je tématicky limitován pouhými 1909 kusy celosvětově, stejně jako rok otevření opulentního hotelu Stanley v Estes Valley v Coloradu.

Když se Torranceho rodina rozhodla přijmout práci správce tohoto opuštěného zámečku, nikdo netušil, jak moc jejich životy změní síly, které se ukrývaly za zdmi tohoto starého hotelu. Jack Torrance doufal, že mu izolovaná atmosféra hotelu poskytne klid pro jeho psaní, ale brzy začaly vycházet na povrch stíny minulosti. Zatímco zima zakrývala hotel pláštěm sněhu, stávalo se místo stále více nebezpečným a nadpřirozeným. Jackovu duši, náchylnou ke zkáze, pomalu ovládaly zlé síly, které se v hotelu ukrývaly po mnoho let. Jack postupně ztrácel smysl pro realitu a propadal se do temných hlubin vlastního vědomí. Během jedné bouřlivé zimní noci, kdy se vír sněhových vloček plížil okolo hotelu, došlo k nevyhnutelnému střetu mezi lidským strachem a temnými silami, které hotel ovládaly. Jackova duše se dostala do kritického bodu a následkem toho Jack začal pronásledovat vlastní rodinu. Wendy a Danny se ocitli v náručí smrti, když se museli vydat na nebezpečnou cestu přes labyrint hotelu, který se pro ně stal peklem na zemi.

Příběh Torranceho rodiny a hotelu Stanley je plný zvratů a intrik, jeho temné tajemství odhaluje pravou tvář minulosti a nekonečného zla. Hotel Stanley se stal symbolem hrůzy a věčných nočních můr, které nikdy nezmizí z paměti těch, kteří jej navštívili.

Mince je dodávaná ve stylizované designové krabičce, včetně certifikátu zaručujícím pravost a technické specifikace. Objednejte si kousek filmové historie a nechte se vtáhnout do světa tajemna a nadpřirozených jevů. Tento klenot pro milovníky filmového umění bude nejen dekorativním prvkem vaší sbírky, ale také Vám bude připomínat neopakovatelný svět hororové klasiky "Osvícení" z legendárního hotelu Stanley.

Specifikace

Země původu Cook Islands
Rok 2023
Nominální hodnota 10 Dolarů
Limitace 1909
Kov Stříbro (Ag)
Ryzost kovu 999/1000
Hmotnost 2 oz (62,2 g)
Průměr 50 mm
Kvalita Black Proof
Certifikát pravosti Ano
Balení Elegantní sběratelský box, ochranná kapsle
 • Moje mincovna CZ s. r. o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.
 • Objednávku mohou realizovat pouze osoby starší 18 let.
 • Objednávku obdržíte nejpozději do 14 ti dnů.
 • Nabídka je platná do 30. 12. 2024 nebo do vyprodání skladových zásob.
 • Všeobecné obchodní podmínky k dispozici zde.
 • Každý produkt můžete odeslat zpět v termínu do 14 dnů od jeho obdržení. Moje mincovna CZ s. r. o. Vám v takovém případě vrátí náklady na pořízení produktu.

Mohlo by se vám také líbit