Spolehlivý partner sběratelů zlatých a
stříbrných pamětních mincí a medailí

Slavné dějiny českého národa
Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa Slavné dějiny českého národa

Slavné dějiny českého národa

30. výročí vzniku České republiky a další výběr nejslavnějších událostí našich dějin na pamětních cihličkách z ryzího stříbra.

Skladem
 • oficiální cihlička z ryzího stříbra 
 • nejvyšší ražební kvalita Proof
 • 50% úspora z ceny stříbrné cihličky + DÁREK
 • certifikát autentičnosti přiložen
 • elegantní sběratelské album zdarma
 • přísně limitovaná edice
 • exkluzivní ražba Bohemia mincovny

Detailní popis

Gratulujeme Vám!
Patříte mezi prvních 100 zájemců o oficiální stříbrnou cihličku vydanou speciálně k 30. výročí vzniku samostatné České republiky, kteří získávají nárok na dárek v podobě originálního exempláře první poštovní známky nově vzniklého státu.

Pamětní stříbrnou cihličku 1993 - Vznik České repubiky raženou v nejvyšší kvalitě ražby Proof do ryzího stříbra 999/1000 obdržíte společně s certifikátem autentičnosti a Vaším dárkem - první vydanou poštovní známkou České republiky z 20. ledna 1993.

Na averzu cihličky najdete významné symboly nového státu – obrys státních hranic, znaky Čech, Moravy a Slezska, úvodní část preambule Ústavy České republiky a lipovou ratolest. Motiv je doplněn značkou 30 LET v pravém dolním rohu cihličky. Rubová strana nese motiv uměleckého spojení českého lva a moravské a slezské orlice a symbolickou nominální hodnotu 10 TOLAR ČECHIE.

Specifikace

Kov Stříbro (Ag)
Ryzost kovu 999/1000
Hmotnost 10 g
Průměr 25 x 40 mm
Kvalita Proof
Certifikát pravosti Ano

Objednávkou kolekce Slavné dějiny českého národa objednáváte pamětní stříbrné cihličky, které obdržíte přibližně v měsíčním intervalu.

První stříbrnou cihličku z kolekce obdržíte do 14 dnů po objednávce za speciální zvýhodněnou cenu 749 Kč + 129 Kč poštovné a balné (v případě, že při objednávce zvolíte platbu na dobírku, bude navíc připočteno 39 Kč doběrečné). Další stříbrné cihličky z kolekce získáte za cenu 1499 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). 

Sbírání kolekce můžete kdykoliv ukončit kontaktováním zákaznického servisu telefonicky na čísle 226 523 096, na e-mailové adrese info@mojemincovna.cz nebo na poštovní adrese Moje mincovna CZ, P.O.BOX 82, Praha 025, 225 82.

Moje mincovna CZ vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

Objednávku mohou realizovat pouze osoby starší 18 let.

Nabídka je platná do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání skladových zásob.

Všeobecné obchodní podmínky k dispozici zde.

Pamětní stříbrné cihličky v jedinečné sbírce Slavné dějiny českého národa připomínají pečlivě vybrané motivy nejslavnějších momentů a událostí naší historie. Na averzu medailí najdete například originální ztvárnění příchodu praotce Čecha na Říp, Sametové revoluce nebo bitvy na Bílé hoře. Rubová strana cihliček pak nese společný motiv – umělecké spojení českého lva a moravské a slezské orlice a symbolickou nominální hodnotu 10 TOLAR ČECHIE.

Pamětní stříbrné cihličky v kolekci jsou:

 • raženy do ryzího stříbra 999/1000,
 • v nejvyšší numismatické kvalitě Proof,
 • přísně limitovány počtem 1500 kolekcí,
 • exkluzivně vydáváno Bohemia mincovnou.

Objednávkou kolekce získáváte bohaté příslušenství zcela ZDARMA:

 • výpravné sběratelské album pro důstojné uložení pamětních stříbrných cihliček,
 • certifikát autentičnosti zaručující pravost, původ a technické specifikace každé cihličky,
 • zajímavé informace a příběh spojený s motivem cihličky na druhé straně certifikátu,
 • průvodní dopis ke každé cihličce.

Mohlo by se vám také líbit